Про TurboЛіга

Інтернет-магазин TurboЛіга пропонує придбати турбокомпресор для авто або комплектуючі для його ремонту. Доступні ціни. Великий асортимент. Доставка по всій території України. (Харків, Київ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава).

Спеціалісти компанії "TurboЛіга" зроблять діагностику та якісний ремонт Вашої турбіни. Ціни на ремонт залежать від складності його проведення і можуть значно відрізнятися. Наші менеджери завжди радо наддадуть інформацію стосовно вартості та строків ремонту. Причинами поломки можуть стати:

Найбільш розповсюдженими ознаками несправності турбокомпресора є: чорний, сизий або синій колір вихлопних газів, шум двигуна, помпаж, перегрів двигуна, великий розхід масла, зменшення тяги.

У разі виявлення таких ознак варто зробити діагности та, можливо, ремонт вашої турбіни. В ішому разі це може призвести до поломки інших вузлів вашої автівки. Перш за все, пошкодиться двигун, ремон якого задоволення не з дешевих. Щоб турбокомпресор працював довго потрібно завжди перевіряти якість масла та стан масляного насоса, вчасно міняти масло та фітри. Регулярно робіть діагностику та потурбуйтеся про професійне обслуговування.

TurboЛига

Надання гарантії на товар і виконані роботи

TurboЛига

Сплата тільки після виконання роботи

TurboЛига

Професійний підбір турбін та комплектуючих до них для будь-якої марки легкового автомобіля, вантажівки, автобуса чи спецтехніки

TurboЛига

Якісний ремонт турбіни будь-якої складності

TurboЛига

Реализация всех комплектующих для ремонта турбин,  картриджей, актуаторов, геометрий, сервоприводов, комплектов установочных прокладок, корпусов турбин.