Правила та умови

Хто ми

Адреса нашого сайту: https://turboliga.com.ua/

Які персональні дані ми збираємо та з якою метою

Коментарі

Коли відвідувач залишає коментар на нашому сайті, ми збираємо дані вказані в формі коментаря, IP-адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою виявлення спаму.

Анонімна строфа, що створюється вашою email-адресою (“хеш”) може надаватися сервісу Gravatar, для з’ясування чи використовуєте ви його. З політикою конфіденційності Gravatar можна ознайомитися тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде опубліковане в контексті вашого коментаря.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фото на сайт, можливо, вам слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, оскільки вони можуть містити дані вашого місцезнаходження за GPS. Відвідувачі можуть отримати доступ до цієї інформації завантаживши файли з сайту.

Форми контактів

Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете ввімкнути збереження вашого імені, email адреси та вебсайта в кукі. Це робиться для вашої зручності, Щоб не вносити дані повторно при новому коментарі. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви увійдете в нього, ми встановимо тимчасові кукі для визначення підтримки кукі вашим браузером, кукі не містить жодної приватно інформації і видаляються при зачиненні вашого браузера.

При авторизації облікового запису ми встановлюємо декілька кукі з даними входу та налаштування екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, з налаштуваннями екрану – рік. Якщо ви оберете можливість “Запам’ятати мене”, дані авторизації будуть зберігатися протягом двох тижнів. при авторизації через обліковий запис кукі входу будуть видалені.

При редагуванні чи публікації статті в браузері буде збережено додатковий кукі, він містить тільки ID запису відредагованої вами, зберігається 1 день.

Вбудований вміст інших сайтів

Статті нашого сайту можуть включати вбудований вміст (наприклад: відео, зображення, статті та інше), такий вміст веде себе таким же чином, якби відвідувач відкрив інший сайт.

ці сайти можуть збирати ваші дані, використовувати кукі, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною та слідкувати за вашою взаємодією із впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо ви маєте обліковий запис і ви авторизовані на тому сайті.

Веб-аналітика

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення.

Для користувачів із реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують у своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб-сайту також може бачити та змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані

За наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити видалення даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом чи безпекою.

Куди ми надсилаємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятись автоматичним сервісом визначення спаму.